Gmina Jedlińsk

Aktualności

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Jedlińsku

   18 maja 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Jedlińsku odbyły się eliminacje rejonowe w 40. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

   W zawodach wzięło udział 18 zespołów. Najlepsi w kategorii szkół gimnazjalnych byli uczniowie PG Jedlińsk: Monika Wójcik, Aleksandra Wolak i Kacper Śmiechowski, pod opieką Krystiana Kilara. Kolejne miejsca zajęły gimnazja z Przyłęku i Gniewoszowa. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Tczowa, przed Lesiowem i Wilkowem.

   Finał wojewódzki turnieju odbędzie się 6 czerwca w Warszawie, a krajowy – w dniach 12–14 czerwca w Nidzicy.

   Eliminacje rejonowe w Jedlińsku zostały zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Radomiu wraz z Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu.

   Nagrody zwycięzcom wręczali: mł. insp. Jacek Mnich – naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, Kamil Dziewierz – wójt gminy Jedlińsk, Krzysztof Szewczyk – dyrektor Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie, Zbigniew Mazurkiewicz – zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu oraz Barbara Walczak – dyrektor Publicznego Gimnazjum w Jedlińsku.

 

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.