Gmina Jedlińsk

Aktualności

Dzień Dziecka w Jedlińsku

   1 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbył się Dzień Dziecka dla przedszkolaków z publicznych przedszkoli w Jedlińsku i we Wsoli oraz Niepublicznego Przedszkola „Gumisiowa Kraina” w Jedlińsku.

   Podczas imprezy dzieci przedstawiły występy artystyczne, wzięły udział w pokazie ratownictwa medycznego oraz miały okazję zasiąść za kierownicą radiowozu z Komisariatu Policji w Jedlińsku.

   Z okazji Dnia Dziecka życzenia najmłodszym złożyli: Anna Kwiecień – poseł na Sejm RP, Kamil Dziewierz – wójt gminy Jedlińsk, Teodozja Bień – radna powiatowa, Teresa Walczak, Teresa Kalbarczyk i Paweł Stępnikowski – dyrektorzy przedszkoli, Danuta Durak – dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Jedlińsku, Sebastian Marciniak – dzielnicowy z Jedlińsk oraz ratownicy medyczni.

   W tym samym czasie na stadionie, Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zorganizowały dla gimnazjalistów konkursy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.