Gmina Jedlińsk

Aktualności

Uroczyste pożegnanie Dyrektor Przedszkola

   21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę po 45 latach pracy Teresy Wandy Walczak - dyrektor Publicznego Przedszkola w Jedlińsku.

   Wraz z zakończeniem roku szkolnego w Przedszkolu, dyrektor Teresa Walczak pożegnała się z przedszkolakami, rodzicami, nauczycielami oraz władzami gminy. W uroczystości wzięli udział m.in. Kamil Dziewierz – wójt gminy, Andrzej Pawluczyk – sekretarz gminy, Teodozja Bień – radna powiatowa, Marcin Drewnowski - przewodniczący rady gminy, Ewa Bartula – doradca wójta ds. oświaty, dyrektorzy i nauczyciele szkół z terenu gminy, rodzice oraz wychowankowie i absolwenci Przedszkola.

   Teresa Walczak ze wzruszeniem wspominała lata swoje pracy jako wychowawca i dyrektor oraz podziękowała wszystkim za współpracę. W Publicznym Przdszkolu w Jedlińsku pracowała przez ostatnich 35 lat, przez większość tego okresu piastując stanowisko dyrektora.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.