Gmina Jedlińsk

Aktualności

Jadar Family Drift 3

   25 czerwca odbyła się trzecia edycja MotoPikniku Jadar Family Drift Jedlińsk połączonego z akcją charytatywną, na który przybyła rekordowa liczba widzów.

   W imprezie wzięło udział 15 kierowców, którzy w specjalnie przebudowanych samochodach driftingowych wozili w fotelu pasażera wszystkich chętnych do przejażdżki w kontrolowanym poślizgu. Dochód z akcji charytatywnej jest przeznaczony na rehabilitację oraz zakup wózka inwalidzkiego i protez nóg dla Piotra Fokta z Bierwieckiej Woli. W trakcie imprezy udało się zebrać kwotę 12.938,01 zł.

   Tegoroczną akcję wsparli m.in. Michał Żeromiński – zawodowy bokser z Radomia oraz Maciej Zientarski – dziennikarz motoryzacyjny, którzy byli gośćmi specjalnymi na imprezie.

   W trakcie imprezy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu przeprowadziło zbiórkę krwi, której wynik to 6 litórw 750 ml oddanych przez 15 osób. W MotoPikniku uczestniczyła także Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z naczelnikiem mł. insp. Jackiem Mnichem przygotowali stoisko oraz program informacyjno-edukacyjny.

 

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.