Gmina Jedlińsk

Aktualności

Nagroda dla uczniów od europosła

   22 września w Urzędzie Gminy w Jedlińsku odbyło się spotkanie Zbigniewa Kuźmiuka – posła do Parlamentu Europejskiego, z uczniami z terenu gminy Jedlińsk, którzy otrzymali od europosła bilety na wyjazd studyjny do Brukseli.

   Podczas spotkania europoseł Zbigniew Kuźmiuk wręczył pięciu uczniom bilety i osobiście zaprosił ich na wycieczkę do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Bilety, w nagrodę za wysokie osiągnięcia w nauce i sporcie otrzymali: Piotr Kowalczyk ze Starych Zawad, Patryk Świąder z Bierwieckiej Woli, Katarzyna Nowocień ze Wsoli, Agata Figura z Wielogóry oraz Natalia Wojciechowska z Wierzchowin.

   W trakcie spotkania Kamil Dziewierz – wójt gminy Jedlińsk podziękował za zaproszenie młodzieży do Brukseli, złożył Zbigniewowi Kuźmiukowi życzenia z okazji obchodzonych 19 września urodzin, a uczniowie wręczyli europosłowi bukiet kwiatów.

   W spotkaniu z europosłem wzięli udział: Kamil Dziewierz – wójt gminy Jedlińsk, Ilona Starzyńska – skarbnik gminy Jedlińsk, Teodozja Bień – radna powiatu radomskiego oraz Ewa Bartula – doradca wójta ds. oświaty oraz rodzice uczniów.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.