Gmina Jedlińsk

Aktualności

Wyjazd młodzieży z gminy Jedlińsk na mecz

   W sobotę 25 listopada grupa uczniów ze szkół z terenu gminy Jedlińsk wraz z rodzicami wyjechała do Radomia na mecz siatkówki Cerrad Czarni Radom vs Indykpol AZS Olsztyn.

   Wyjazd był możliwy dzięki współpracy Gminy Jedlińsk z radomskim klubem sportowym w ramach Partnerstwa Regionalnego. Radomski klub przekazał bezpłatnie 40 wejściówek, dzięki czemu uczniowie z Jedlińska mogli na żywo obejrzeć mecz 11. kolejki Plus Ligi, w którym Cerrad Czarni pokonał AZS Olsztyn 3:0.

   Wójt gminy Kamil Dziewierz składa podziękowania klubowi z Radomia za przekazane bilety oraz za współpracę w ramach Partnerstwa Regionalnego. Gmina Jedlińsk należy do Partnerstwa Regionalnego od 2015 r. W ramach współpracy uczniowie szkół z terenu gminy Jedlińsk mają możliwość spotykania się z gwiazdami PlusLigi – siatkarskiej ekstraklasy, w tym także z zawodnikami grającymi w reprezentacji Polski. Dzięki współpracy z klubem Cerrad Czarni Radom uczniowie z gminy Jedlińsk wyjeżdżają na mecze radomskiej drużyny, a siatkarze odwiedzają szkoły, gdzie odbywają się treningi i zajęcia sportowe z udziałem młodzieży.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.