Gmina Jedlińsk

Aktualności

Minister Rafalska z wizytą w gminie Jedlińsk!

   29 października 2018 r. minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska odwiedziła Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedlińsku.

   W trakcie spotkania rozmawiano na temat realizacji zadań gmin w zakresie pomocy społecznej, w tym o programach 500+ i 300+. Minister Rafalska w rozmowie z wójtem gminy Kamilem Dziewierzem oraz kierownikiem GOPS Urszulą Romanowską podkreślała ważną rolę pomocy społecznej i podziękowała pracownikom GOPS-u za ich zaangażowanie w swoją pracę. Minister poinformowała także, że w rządzie rozpoczęły się prace nad programem, w ramach którego wszyscy uczniowie szkół podstawowych będą otrzymywali ciepły posiłek w szkole.

   Następnie wójt zaprosił minister Rafalską na obiad do stołówki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jedlińsku. Podczas wizyty minister obejrzała także szkolną kuchnie, która po 36 latach doczeka się generalnego remontu.

   W spotkaniu wzięli udział także: Adam Bielan – wicemarszałek Senatu RP, Marek Suski – szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, radni gminy, dyrektorzy szkół z ternu gminy oraz pracownicy GOPS-u.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.