Gmina Jedlińsk

Aktualności

Charytatywne malowanie bombek

   18 grudnia 2015 r. w Domu Strażaka w Jedlińsku odbyło się po raz pierwszy malowanie bombek bożonarodzeniowych połączone z ich licytacją. W akcji wzięli udział przedsiębiorcy działający na terenie gminy: Paweł Adamczyk (Adamczyk - Producent Opakowań Foliowych z Bierwiec), Andrzej Chojnacki (Moto-Service z Jedlińska), Mateusz Czapla (Masarnia "Czapla" z Jedlińska), Marta Firlej (Restauracja "U Grubego" w Wielogórze), Mariusz Potera (Mix-Bet z Klwat) oraz Ewa i Tomasz Struzik (Te.Ka.Decor z Woli Gutowskiej).

   Bombki malowali także wójt Kamil Dziewierz wraz z rodziną, Andrzej Pawluczyk - sekretarz gminy, ks. prałat Henryk Ćwiek, Urszula Romanowska - pracownik GOPS w Jedlińsku oraz Agnieszka Gryzek i Teresa Leśniewska - z GCKiKF w Jedlińsku, a także dzieci uczęszczające na zajęcia w GCKiKF.

   Podczas akcji powstało 15 ozdób choinkowych, które zostały od razu zlicytowane. Najwyższą cenę uzyskała bombka ozdobiona przez wójta, którą za 800 zł kupił Mariusz Potera, właściciel firmy Mix-Bet z Klwat.

   Z aukcji bombek uzyskano kwotę ok. 4 000 zł, która zostanie przeznaczona dla najuboższych rodzin z terenu gminy Jedlińsk.

Powrót

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.